Ceník


  • Základní kurz SCPR (3 dny):                                                             5000,-  / 202 €

  • Základní kurz SCPR  (1 den - www.jak-se-cistit-kyvadlem.cz)                1444,- / 59  

  • Pokročilý kurz SCPR (2 dny):                                                             3000,- / 122 
    ON-LINE seminář Základy práce s kyvadlem 1,2 (www.ava-brozova.cz)  600,- / 25 

 

Základní kurz SCPR (3 dny) - Jedná se o třídenní víkendový kurz (pá/so/ne), kde se učí kompletní základy metody SCPR a probíhá v omezeném počtu 5ti lidí. Během kurzu se lidem věnuji energeticky, abych jim pročistil případné bloky na práci s kyvadlem. Během kurzu se učí vše, co skýtá základní metoda SCPR. Termíny naleznete v sekci Termíny kurzů. Se základním kurzem nebudete proškoleni k tomu, abyste mohli pracovat s lidmi, jedině se sebou. Více info o možnosti dělat terapie ostatním v popisu pokročilého kurzu dole. 

Základní kurz SCPR (1 den) - Jedná se o jednodenní kurz pro ty, co nejsou schopni z jakýchkoliv důvodů projít třídenní víkendový kurz. Na kurzu se probírají jen ty nejnutnější základy, aby si člověk mohl pomoci a vysílat žádosti. Na kurzu nejsme schopen jakkoliv energeticky pracovat s účastníky a obsahuje cca 30% informací z kurzu třídenního. Kurz lze sledovat zpetně, tedy není vázán datumem. 

Pokročilý kurz SCPR (2 dny) - Jedná se o pokračování a rozšíření základního kurzu metody SCPR (3dny). Kurz obsahuje velké množství nových tabulek, návodů a především teorie o tom, jak se dělají terapie a jak pracovat s lidmi.

ON-LINE seminář Základy práce s kyvadle - Jedná se o online seminář ke stažení, který slouží k tomu, abyste se naučili jak si ukazovat kyvadlem a jak se s kyvadlem pracuje. Seminář je vhodný pro ty, co nechtějí s kyvadlem pracovat do hloubky, ale mít ho jako doplňující nástroj. 

Co se týče platby, byl jsem bohužel kvůli nezodpovědnosti lidí donucen vybírat zálohy, což jsem nikdy dělat nechtěl, ale bohužel lidé rušili kurzy pár dní před kurzem a v počtu 4 lidí to bylo velice nepříjemné.

Pro správnou registraci a držení místa, 14 dní před kurzem vyžaduji zálohu 2000,- a poté zbytek zaslaný libovolně do kurzu. Zálohu můžete poslat kdykoliv, nejpozději do 14 dnů před konáním kurzu, jinak je vaše místo neplatné. Kdo by chtěl poslat celou částku, klidně může. 

Platba v CZK:

Fio účet: 2901891524/2010

PayPal: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Platba v EUR:

Ondřej Brož

Fio účet: 2702092682/2010

BAN: CZ8820100000002702092682

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

PayPal: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kurz zahrnuje 3 dny intenzivní práce s kyvadlem dohromady cca 24 hodin práce.

Termíny kurzů najdete v sekci Termíny kurzů. 

Více informací v sekci Instrukce k ON-LINE kurzu. 

Při zájmu o kurz, mě kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kurzy se uskuteční po naplnění kapacity 5 lidí.